O nás

Realitníprostor.cz je snadný způsob prodeje či pronájmu Vaší nemovitosti!

Náš portál je inzertní prostor, kde pod jednou střechou máte k dispozici vše co potřebujete k realitnímu obchodu? Stačí si pouze vybrat ze široké škály nabídky služeb.

Realitníprostor.cz pro Vás připravil příjemné administrační rozhraní pro správu Vašeho účtu s inzeráty (budete-li inzerovat více inzerátů, nemusíte již vyplňovat znova všechny kontaktní údaje).
Rozhraní je přizpůsobeno jak soukromým inzerentům, tak i realitním profesionálním prodejcům, kterým je rozhraní přívětivé i pro větší množství inzerátů. Realitniprostor.cz je optimalizovaný pro vyhledávače dle nejnovejších požadavků, aby Váš inzerát měl vetší pravděpodobnost úspěchu.

Na našem realitním portále mají soukromé osoby inzerci ZDARMA a předem jasně stanovené ceny za topování či balíček služeb s realitními službami, samozřejmě za BEZKONKURENČNÍ ceny. Přesně víme, co vše potřebujete mít po ruce, pokud chcete prodat či pronajmout svou nemovitost. Díky realitnímuprostoru.cz se stanete sami sobě svým vlastním a nejlevnějsím realitním makléřem!

Pokud budete chtít zafinancovat koupi své nemovitosti výhodným hypotečním úvěrem, jsou tu pro Vás profesionální hypoteční specialisté, jež jsou členy Asociace hypotečních makléřů ČR.

Platnost všech inzerátů je 180 dní, pokud nebude zaregistrovanými uživateli v administraci smazán dříve z důvodu uskutečnění obchodu.

Inzerce realitních kanceláří a zprostředkovatelů je zpoplatněna dle přiloženého ceníku.

Všichni inzerenti můžou využít placenou zvýhodněnou pozici Vašeho inzerátu a Váš inzerát zvýhodnit oproti ostatním inzerátům a tím zvýšit šanci jeho úspěšnosti. (platnost zvýhodnění je vždy 30dní).

Z důvodu dlouhé platnosti inzerátu je vhodné zvýhodnění jak pro soukromé osoby , tak i pro realitní kanceláře. Inzerát bude viditelný bez Vašeho zásahu po dobu 180 dní , poté jej můžete obnovit bez nového vyplněnování všech údajů.

Na stránky realitníhoporostoru.cz budou pravidelně pro Vás přidávány zajímavé články z realitním trhu v ČR, např. tipy pro úspěšný prodej, jak správně pronajmout svou nemovitost, odkazy na Katastrální úřady v ČR, na co si dát pozor ve smlouvách, rady právniků atd.

Pokud si přeci jen nebudete vědět rady, je tu pro Vás Helpline- infolinka, kde Vám rádi poradíme a navedeme správným směrem…..

Věříme, že nás budete rádi a pravidelně navštěvovat.

Tým realitního prostoru.cz