Virtuální prohlídka

Co je to virtuální prohlídka?

Virtuální prohlídka je interaktivní prezentace daného prostoru ( prodávaného bytu, rodinného domu atd).

Jedná se o prezentaci reálně nasnímaných místností nebo exteriéru. Díky celkovému zornému úhlu 360° horizontálně a 180° vertikálně lze pomocí virtuální prohlídky získat mnohem lepší představu o prezentované nemovitosti než Vám běžně nabízí fotografie prezentované na internetových realitních portálech.

Zájemce sledující virtuální prohlídku nabývá dojem, že je fyzicky přítomen na prezentovaném místě a může interaktivně pomocí myši či klávesnice volit směr, kterým se chce podívat. Vidí tak prostor a objekty kolem sebe, nad i pod sebou.

Proč si zvolit virtuální prohlídku ?

Virtuální prohlídka přenese potenciálního zájemce přímo do nabízené nemovitosti a zajistí tak co nejvěrohodnější představu o Vámi prezentovaném prostoru. Šetří čas pro obě strany a budoucí kupující může získat během chvíle dokonalou představu o dané nemovitosti, aniž by ji musel fyzicky navštívit.

Jak probíhá realizace virtuální prohlídky ?

Vše začíná tím, že si zvolíte vhodný termín, pak následuje návštěva fotografa na Vaší nemovitosti. K nasnímání potřebného počtu fotografií, pro vytvoření virtuální prohlídky a fotogalerie nám bude stačit přibližně 1hod Vašeho času. Po té v našem studiu probíhá odborné zpracování nasnímaných fotografií a závěrečná fáze, vytvoření virtuální prohlídky.

Ceník za vyhotovení virtuální prohlídky:

Nemovitost  o dispozici o 1+1    .....1.000,-Kč
                                              2+1   ......1.200,-Kč
                                              3+1   ......1.400,-Kč
                                              4+1   ......1.500,-Kč

Každá další místnost 100,-Kč 

V případě zájmu, nás prosím kontaktujte formulářem uvedeným níže (v patičce webu).